לא להיבהל :)

 

3d_articleכאן תמצאו מדריכים קלים לביצוע פעולות בסיסיות ושימושיות במחשב, למשל: עבודה עם תמונות ועריכה גרפית בסיסית, צריבת תקליטור, תחזוקת המחשב וכו'. בנוסף, מאמרים שונים בנושאי מחשבים: כיצד לבחור טכנאי מחשבים, איזה מחשב לרכוש וכו'

 


 

המדריכים מחולקים לשתי קטגוריות עיקריות:

  

מדריכים בנושאים כללים ולמערכת הפעלה Windows
מדריכים הקשורים לתוכנת האופיס


לפניכם, תקציר המאמרים והמדריכים האחרונים

הכרת המחשב

הכרת המחשבהכרת המחשב, חלקי המחשב

מתי הומצא המחשב? מהם חלקי המחשב? כיצד התפתח המחשב?

אם שאלות אלו מעניינות אתכם ואינכם יודעים את התשובות, עיינו במאמר זה...

קרא עוד

כיצד להגן על המחשב

כיצד להגן על המחשב?אנטי וירוס, שירותי מחשוב לעסקים

בימינו, יחד עם ההתפתחות הטכנולוגית המהירה של עולם המחשוב התקדמו גם הסכנות הרבות למידע הקיים במחשב שלנו וכן לעבודה שלנו עם המחשב בכלל.

וירוסים, תוכניות ריגול, סוסים טרוייאנים, תולעים, קי לוגרים, פופ אפס וכו' והרשימה ארוכה... גם אם אתם לא מכירים את השמות, הם עדיין יכולים להזיק לכם. אז איך מתמודדים עם ההפרעות והסכנות מצד אחד ועדיין נשארים עם מחשב לא עמוס וכבד מדי בתוכנות הגנה שונות...?

קרא עוד

כיצד לבחור טכנאי מחשבים

כיצד לבחור טכנאי מחשבים?טכנאי מחשבים, תיקון מחשב

רבים מאיתנו נתקלו לא פעם בטכנאים ואנשי מקצוע שונים בעת אשר אחד המכשירים בבית או בעסק התקלקל, זה אף פעם לא נעים וקורה תמיד בזמן הלא נכון. במצב כזה אנחנו צריכים לחפש בעל מקצוע מתאים שיהיה מקצועי, הוגן, לא יקר ושידע לתת שירות טוב, אז איך מוצאים אחד כזה?

קרא עוד

בחירת טכנאי מחשבים לעסק

בחירת טכנאי מחשבים לעסקטכנאי מחשבים, טכנאי מחשבים לעסק

*המאמר מיעד למנהלי עסקים וחברות שברשותם רשת מחשבים

בחירת טכנאי מחשבים מקצועי הינה החלטה חשובה תמיד אך כשמחפשים טכנאי מחשבים לעסק הבחירה חשובה עוד יותר, בשונה מהמחשב הביתי שאף במקרה שנתקלנו בטכנאי מחשבים לא מקצועי העגמת נפש לא נעימה אך יחסית קלה, לא כן בעסק כשרוב המידע הינו קריטי ביותר, טעות קלה של טכנאי לא מקצועי עלולה לעלות ביוקר הן מבחינת ממון והן מבחינת איבוד זמן יקר.

במאמר זה ננסה להסביר ולפרט כמה גורמים חשובים שכדאי לקחת אותם בחשבון בעת בחירת טכנאי מחשבים לעסק.

קרא עוד

תחזוקת המחשב

מדריך לתחזוקת המחשב

המחשב לא זז? החלונות נמרחים? זקוקים לטכנאי מחשבים?תחזוקת המחשב, תיקון מחשב

אז איך משפרים את ביצועי המחשב ומחזירים אותו לימים הטובים שלו? 

ודאי שמתם לב לכך שלמערכת ההפעלה חלונות יש סימפטום ידוע של האטה בקצב העבודה במשך הזמן, יש לכך לא מעט סיבות, חלק מהסיבות הן עומס של קבצים זמניים, התקנת תוכנות, וירוסים, תוכניות ריגול וגם חוסר תחזוקה של המערכת, ישנן מספר פעולות שניתן לבצע בקלות ולשפר בצורה ניכרת את ביצועי המחשב.
אמנם למחשב אין "טיפול 10,000" כמו לרכב אבל בהחלט יש מה לעשות באופן שוטף או מתי שיש מעט זמן בכדי לשפר את הביצועים ולמנוע תקלות עתידיות.

קרא עוד

כלי תחזוקה - סורק הדיסק

סורק הדיסק, תחזוקת המחשב

תחזוקה - סורק הדיסק

שגיאת בדיסק הקשיח הינם גורם נפוץ להאטה בקצב עבודת המחשב וכן בהגדלת הסיכון לתקלות, במדריך זה תלמדו כיצד לבצע פעולות תחזוקה שוטפות למחשבכם שישפרו את ביצועיו וימנעו תקלות נפוצות לדיסק הקשיח ולמידע שלכם.  

המדריך מיועד למערכת הפעלה XP בעברית/אנגלית

קרא עוד

עריכת תמונות בסיסית

עריכת תמונות בסיסית

עריכת תמונות - מגהביט מעניקים מגוון רחב של פתרונות מחשוב לעסקים הכוללים: תיקון מחשבים בתל אביב ושירותי מחשוב בתל אביב ובכל הארץ. לרשותכם מעבדת שירות בתל אביב.במדריך הבא נלמד כמה פעולות בסיסיות בעבודה עם תמונות, כיצד שומרים תמונה ואיך עורכים אותה בהתאם לצרכינו, הפעולות השימושיות ביותר שנלמד הן: חיתוך, הקטנת תמונה, סיבוב והוספת מסגרת
יש לדעת שבתוכנה גרפית יש אפשרויות רבות מאד ואין זה המקום לפרט את כולן, אך כדאי לנסות להכיר את הכלים השונים בעצמכם כך שתוכלו להתאים את אפשרויות העריכה כפי הצורך.

קרא עוד

צילום מסך - Print Screen

תיקון מחשבים, תיקון מחשב במרכזבמדריך זה נסקור את כפתור ה-Print Screen, בעבר הרחוק בתוכנת ה-DOS כפתור זה היה משמש אותנו כדי לשלוח את מה שרואים על המסך ישירות למדפסת, במערכת ההפעלה חלונות כפתור זה משמש להעתקת המסך הנוכחי(שרואים כעת על המסך) לזכרון המחשב הזמני ומשם ניתן להדביקו בכל תוכנה אחרת(למשלWORD , אימייל או הצייר) בדיוק כמו טקסט שהועתק לזכרון, אני יוצא מנקודת הנחה שאתם יודעים את הפעולות הבסיסיות של העתק/הדבק – אם לא מומלץ לעיין במדריך 'מערכת ההפעלה מתחילים' 

קרא עוד

 

נשמח לקבל תגובות או הצעות בדף צור קשר 

לקוחות פרטיים

♦ התקנת רשת אלחוטית
♦ התקנת אנטי וירוס
שדרוג ושיפור ביצועים

שליטה מלאה

ניסיון רב

♦ מעל ל-15 שנות ניסיון
♦ הכרות עם מגוון סוגי מערכות
♦ ניסיון שטח במאות חברות

מגוון שירותים

♦ שירות טכנאי מחשבים ורשתות
תמיכה טכנית מקצועית וסבלנית
תיקון מחשבים ושרתים

You are here