יותר מכל דבר אחר, מגהביט מתמקדת בשירות.

מגהביט מספקת שירותי מחשוב לעסקים וללקוחות פרטיים. המטרה שלנו היא לספק ללקוחותינו את הפתרונות שהם זקוקים להם, אנו מבטיחים פעילות שוטפת, תקינה ומאובטחת לכל מערך המחשוב שלכם.

מגהביט מבינה היטב את צרכי לקוחותיה ומספקת להם מגוון שירותים כוללים משלב הייעוץ וההתקנה ועד לתמיכה השוטפת.

להלן חלק מהשירותים שאנו מספקים:  

ייעוץ והתקנת מערכות מחשוב ותקשורתתיקון מחשבים, תיקון מחשבים בתל אביב

כבר מהשלב הראשון נייעץ ונעזור לכם לתכנן ולהקים את המערכת המתאימה ביותר עבורכם. לאחר שנסקור היטב את אופי העבודה שלכם נציג לפניכם מבחר אפשרויות להתקנה של תשתיות תקשורת קוויות או אלחוטיות, חיבורי האינטרנט, סוג השרת והמחשבים, מערך הגיבוי ואבטחת המידע וזאת תוך מתן דגש על ביצועים אופטימלים, איכות הרכיבים ויציבות המערכות, וכמובן מחיר תחרותי המתאים לתקציב שלכם. תכנון נכון של המערכת ישפר את יציבות המערכות ויפחית בצורה ניכרת את הצורך בשירותי מחשוב.

 

תיקון מחשבים, תיקון מחשבים בתל אביבתיקון כל סוגי התקלות במחשבים ובשרתים

עם ניסיון של למעלה מ-15 שנים בתמיכה טכנית, ייעוץ והתקנה של רשתות מחשבים, שרתים וציוד תקשורת אנו מתחייבים לפתור כל תקלה מורכבת ככל שתהיה במינימום זמן השבתה וכן ליידע את הלקוח על פתרונות עדכניים לשיפור וייעול מערכות המחשוב שברשותו.


ביצוע כל סוגי משימות המחשובתיקון מחשבים, תיקון מחשבים בתל אביב

מגהביט מבצעת הקמה, התקנה ותחזוקה של מגוון מערכות ושרתים. יש לנו שליטה מלאה ברוב שירותי המידע והאפליקציה, שרתי דואר ואינטרנט, מערכות  גיבוי ואבטחת מידע.

  

תיקון מחשבים, תיקון מחשבים בתל אביב

שחזור מידע משרתים ותחנות עבודה

מגהביט מתמחה בשחזור נתונים מכל סוגי המדיות האופטיות, דיסקים קשיחים, כוננים חיצונים, כרטיסי זכרון שונים ותקליטורים. שחזור נתונים ממערכות ההפעלה שקרסו, שחזור מתקלות לוגיות ופיזיות(שריפה, תביעה, שבר וכו).

 

שרות ייעודי לתחנות אודיו דיגיטליות ואולפנים  - אופטימיזצית חומרה ותוכנהתיקון מחשבים, תיקון מחשבים בתל אביב

מגהביט מתמחה בתכנון והתקנה של מחשבים מקצועיים ליישומי Audio/Video ובעלת ניסיון רב בתמיכה בתחנות אודיו דיגיטליות ברמת התוכנה והחומרה. ביצוע אופטימיזציה למערכת המחשוב בהתאמה לתוכנות העריכה, התקנת עדכונים רלוונטים והגדרת מערכת ההפעלה לניצול אופטימלי של ציוד האודיו והוידאו.

תיקון מחשבים, תיקון מחשבים בתל אביבתכנון מחשבים שקטים במיוחד ע"י שימוש במארזי אלומיניום איכותיים בעלי דפנות מבודדות, ספקי כח מקצועיים ומאווררים שקטים המיוצרים במיוחד לעבודה באולפני הקלטה ובחדרים אקוסטיים. 

אנו מציעים מגוון שירותים נוספים גם ללקוחות פרטיים בקרו בעמוד "למחשב הביתי"

לקוחות פרטיים

♦ התקנת רשת אלחוטית
♦ התקנת אנטי וירוס
שדרוג ושיפור ביצועים

שליטה מלאה

ניסיון רב

♦ מעל ל-15 שנות ניסיון
♦ הכרות עם מגוון סוגי מערכות
♦ ניסיון שטח במאות חברות

מגוון שירותים

♦ שירות טכנאי מחשבים ורשתות
תמיכה טכנית מקצועית וסבלנית
תיקון מחשבים ושרתים

You are here