טכנאי מחשבים בתל אביב, שירותי מחשוב לעסקיםבס"ד 

ברוכים הבאים לאתר מגהביט!

מגהביט מספקת פתרונות ושירותי מחשוב לעסקים.

טכנאי מחשבים בתל אביב, שירותי מחשוב לעסקיםבעולם המתקדם של ימינו המחשבים משמשים אותנו ככלי עבודה מרכזי. זמינות המידע של מערכות המחשוב הינה קריטית לפעילות התקינה של כל עסק, כדי להתמודד עם האתגרים היומיומיים שלך עליך להיות בטוח שהמידע העסקי שלך יהיה זמין ופעיל תמיד. לשכת הסטטיסטיקה האמריקאית מדווחת שיותר מ-93% מחברות שחוו כשל קריטי במערכות המידע שלהם לא הצליחו לשרוד בטווח של 5 שנים משעת התרחשות התקלה.

כדי לתת מענה לצורך זה מגהביט מציעה מגוון פתרונות ושירותים שישמרו את המידע העסקי שלך זמין. תמיד!

ניטור ובקרה של מערכות המחשוב

מגהביט מציעה ללקוחותיה ניהול מרכזי ויעיל של משאבי המחשוב שלהם ע"י שימוש בכלים חדשניים המנטרים את כל ציוד המחשוב בעסק בזמן אמת(שרתים, מחשבים, מדפסות וציוד תקשורת) באמצעות כלים אלו אנו יכולים למנוע תקלות עוד לפני התרחשותן.

טכנאי מחשבים בתל אביב, שירותי מחשוב לעסקיםאיך זה עובד?

רכיבי תוכנה מיוחדים מותקנים ע"י מגהביט בכל ציוד המחשוב בעסק, רכיבים אלו מדווחים לעמדת ניהול ובקרה מאויישת על כל שינוי מהתקן הנורמלי שהוגדר בעת ההתקנה. לדוגמא: במידה ומחשב מסוים מדווח על שימוש קיצוני בזכרון, טמפרטורה גבוהה מהרגיל, ניצול רב של נפח הדיסק וכו' נשלחת התראה לעמדת הבקרה להמשך טיפול ועד לסגירת התקלה.

 מערכת חדשנית זו פועלת בהצלחה אצל כל לקוחותינו ומסייעת בפתרון תקלות לפני שהן נעשות קריטיות וגורמות להשבתה.

 שימוש בטכנולוגיות מתקדמות אלו מהוות ערך מוסף משמעותי ביכולת העסק להיות זמין ופעיל באופן שוטף וכן מאפשרת ללקוח לקבל דיווח חודשי מלא על כל פעילות ה-IT שבוצעה ברשת.

גיבוי מידע בענןטכנאי מחשבים בתל אביב, שירותי מחשוב לעסקים

עסקים קטנים מתמודדים עם אותם אתגרים טכנולוגיים הקיימים בארגונים גדולים אך הם פגיעים יותר בכל הנוגע לגיבוי נתונים. חברות קטנות תלויות ע"פ רוב בשרתים בודדים או בשרת מרכזי יחיד, אינן מעסיקות איש סיסטם באופן קבוע ובעלות משאבים טכניים קטנים יותר מאשר בארגונים גדולים. כדי לשמר את המידע העסקי דרושים לפחות שני גיבויים שונים, אחד פיזי באתר הלקוח וגיבוי נוסף באתר מרוחק.

מגהביט מציעה שירות גיבוי בענן באתר מרוחק לכל קבצי המידע העסקי, הגיבוי מוצפן באמצעות מפתח אישי הידוע ללקוח בלבד וממוקם בחוות שרתים תת קרקעית בעלת אבטחת מידע גבוהה ביותר הנגישה לעובדים בכירים בלבד באמצעות זיהוי ביומטרי וכו'. בנוסף, הלקוח מקבל דו"ח יומי מלא למייל המפרט את תוצאות הגיבוי וכמובן גישה מלאה לשחזור בכל עת גם של קובץ יחיד.

בקדמת הטכנולוגיה

 טכנאי מחשבים בתל אביב, שירותי מחשוב לעסקיםמגהביט משווקת ומתקינה את מערכות המידע החדישות ביותר ובעלת ידע וניסיון רב בתמיכה בשרתים החדשים של מיקרוסופט ובמערכות הדואר שלה, למגהביט שליטה מלאה בשרתי Windows Server 2008 ו- Exchange 2010

טכנאי מחשבים בתל אביב, שירותי מחשוב לעסקיםעסקים קטנים יכולים ליישם את שרת Windows Small Business Server 2011 המספק את כל הצרכים הטכנולוגיים הנדרשים להם כיום, חיבור מרוחק מכל מחשב לשרת הדואר והמידע באופן מאובטח ע"י חתימה דיגיטלית מאושרת, ניהול יחיד ומרכזי של כל עדכוני התוכנה של המחשבים בעסק, בקרת אבטחה מתקדמת ועוד..

טכנאי מחשבים בתל אביב, שירותי מחשוב לעסקיםספק מורשה של DELL

מגהביט רשומה כספק שירות מורשה ומוכר ע"י חברתDELL , דל הינה יצרנית בין לאומית מובילה של מגוון רחב של ציוד מחשוב לעסקים וללקוחות פרטים, למגהביט ידע וניסיון רב ביישום פתרונות החברה בתחום השרתים, תחנות העבודה, ציוד הגיבוי והתקשורת.

טכנאי מחשבים בתל אביב, שירותי מחשוב לעסקיםניסיון ושליטה מלאה במערכות מידע

הניסיון של מגהביט יכול לשמש כחסכון גדול עבורך, במשך שנות הפעילות שלנו תמכנו ברשתות מחשבים רבות והתמודדנו בהצלחה עם משימות מחשוב שונות, החל מייעוץ, תכנון והתקנת מערכות מאפס, ועד לפתרון תקלות מורכבות במערכות מחשוב גדולות. עם הידע והניסיון שצברנו אנו יכולים להתחייב לפתור כל תקלה בזמן מהיר יותר ולחסוך לך בעלויות.

אבטחת מידעטכנאי מחשבים בתל אביב, שירותי מחשוב לעסקים

יחד עם היתרון הגדול של התפתחות תקשורת המידע בימינו באמצעות רשת האינטרנט, נוצרו גם לא מעט בעיות אבטחה, כאשר המחשבים שלך מחוברים לאינטרנט הם בעצם נמצאים באותה רשת עם כל העולם... הבעיה מתעצמת כאשר נדרש חיבור חיצוני אל משאבי החברה ע"י משתמשים הנמצאים מחוץ לרשת המקומית כגון סוכנים, מנהלים המתחברים מהבית או מחו"ל וכו'.

אף על פי שישנן כמה הגנות בסיסיות מובנות למניעת חדירות לרשת, המציאות היא שבעלי עסקים נתונים תחת סכנה אמיתית של זליגת המידע, וירוסים וניצול משאבי הרשת ע"י גורמים לא מורשים, מגהביט מקפידה ביותר על נושא זה ובעלת ידע רב בתחום, החל מבחירה נכונה של ציוד התקשורת והקשחתו, שמירה על עדכונים וחסימת פירצות, שימוש בחתימות דיגיטליות מאושרות ובהצפנת מידע. 

טכנאי מחשבים בתל אביב, שירותי מחשוב לעסקים


אנו ממליצים לבעלי עסקים לעיין במאמר שכתבנו המפרט כמה עקרונות יסוד בבחירת טכנאי מחשבים לעסק שלהם, מה צריך לבדוק ומה צריך לדעת, ניתן לגשת למדריך בלינק זה: "כיצד לבחור טכנאי מחשבים לעסק"

גם ללקוחות הפרטיים כתבנו מדריך מיוחד ואנו משוכנעים שימצאו בו תועלת רבה. ניתן לצפות במדריך בלינק זה: "כיצד לבחור טכנאי מחשבים"

בנוסף, כתבנו עבורכם כמה מאמרים ומדריכים בנושאים שונים כגון תפעול המחשב, פתרון תקלות נפוצות, עדכונים לאופיס וכו' כדאי לבקר בדף המדריכים בלינק זה: "מדריכים ומאמרים"

לפרטים נוספים בקרו בדף ה-"שירותים" או בדף "צור קשר"
 
תמיד לשירותכם, מגהביט :)

לקוחות פרטיים

♦ התקנת רשת אלחוטית
♦ התקנת אנטי וירוס
שדרוג ושיפור ביצועים

שליטה מלאה

ניסיון רב

♦ מעל ל-15 שנות ניסיון
♦ הכרות עם מגוון סוגי מערכות
♦ ניסיון שטח במאות חברות

מגוון שירותים

♦ שירות טכנאי מחשבים ורשתות
תמיכה טכנית מקצועית וסבלנית
תיקון מחשבים ושרתים

You are here